Anasayfa Kurumsal Ürünler Belgeler İletişim


Hizmetler

Kumlama Hizmeti

Siz değerli imalâtçılarımızın ürünleri için uygun fiyat garantisi, zamanında ve hızlı teslimat sözü ile kumlama hizmeti vermekteyiz. Merkezimizde her türlü çelik malzemelerin, kalıpların, dökümlerin, paslanmaz, aluminyum, pirinç, bakır gibi malzemelerin, cam, ahşap ve mermer türü ürünlerin kumlaması yapılabilmektedir. Kumlama işleminde çelik granül, aluminyum oksit, cam kumu ve silis kumu kullanılmaktadır. Kumlama hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. Bilgi almak için lütfen arayınız.

Kumlama Ekipmanları ve Sarf Malzeme Satışı

Kendi bünyesinde kumlama makinesi bulunduran imalâtçılarımız için kumlama işleminde kullanılan her türlü ekipman ve sarf malzemelerin satışını toptan ve perakende olarak gerçekleştirmekteyiz. Her türlü güvenlik ekipmanı, nozul, kumlama kumu gibi ihtiyaç duyulan ürünleri siz değerli kullanıcılarımıza uygun fiyat garantisi ile sunmaktayız.

Teknik Servis

Alanında uzman kadromuz, kumlama makineleri ve hizmetleri ile ilgili her türlü sorunuzda kesintisiz destek vermeye hazırdır. 

 
E-Posta Abonemiz Olun     
Kampanyalarımızdan Habersiz Kalmayın...